Jesień czyli czas na porządki w naszych szafach

2014-09-24

Powoli przyszła do nas jesień. Musimy niestety się z tym pogodzić i przygotować na kolejne dni, które z czasem stawać się będą coraz chłodniejsze. Zmiana pór roku to też okazja do zmian w naszej garderobie, gdyż lekkie i modne sukienki powinny ustąpić miejsca nieco cieplejszym rodzajom ubrań. 


Oczywiście nie znaczy to, że musimy całkowicie rezygnować z naszych ulubionych, wygodnych i modnych sukienek. Nie musimy, wystarczy, że będziemy je zakładać nieco rzadziej, na przykład na specjalne okazje. Również w czasie cieplejszych dni (bo i takie zapewne czekają nas jeszcze tej jesieni) możemy śmiało założyć jeszcze sukienkę. Jednak ogólny trend w stylizacjach na jesień i zimę to zakładanie grubszych i cieplejszych ubrań - spodni, bluzek, za jakiś czas niezbędne staną się też różnego rodzaju kurtki, czapki, szaliki i nauszniki.

Dobrze by było więc zarezerwować któryś z najbliższych weekendów na małe przemeblowanie w naszych garderobach, już czas bowiem wyciągnąć cieplejsze rzeczy, a schować te wszystkie lekkie choć modne sukienki. Nie smućmy się jednak, lato do nas wróci i to szybciej niż myślimy. A wtedy bez przeszkód będziemy mogły znowu zakładać nasze ulubione, modne i wygodne sukienki! ;-)

Beti