Dress code eleganckich przyjęć

2014-10-09
Opisy przepięknych sukien balowych w książkach powstałych na przełomie XIX i XX wieku mogą robić ogromne wrażenie. Zresztą w filmach jak również na starych fotografiach możemy po dziś dzień podziwiać niezwykle wykwintne i eleganckie suknie wieczorowe.

Rzecz jasna w dzisiejszych czasach suknie rodem z XIX wieku to przeżytek. Mimo to nadal nie brakuje przyjęć czy imprez okolicznościowych wymagających eleganckiego ubioru. Nadal więc doskonale sprawdzają się sukienki, tyle, że w zdecydowanie skromniejszej wersji.

Nowoczesne eleganckie sukienki (http://naia.com.pl/sukienkieleganckie), tak ich ich poprzedniczki z XIX i XX wieku dalej doskonale podkreślają walory kobiecej sylwetki. By było to jednak możliwe, kobieta powinna znać wszystkie zalety jak również mankamenty sylwetki, której jest posiadaczką.

Pomimo znaczącego poluzowania obyczajów współczesna kobieta powinna pamiętać, że wesele czy ważna impreza firmowa to nie dyskoteka. Jej ubiór nie może być wyzywający, nie powinien odkrywać zbyt wiele. Przy tej mnogości fasonów i krojów dobranie odpowiedniej eleganckiej sukienki do okazji jak również sylwetki nie powinno stanowić większego problemu.
Beti