Sukienki dla chłopięcej figury

2015-02-19

Panie o chłopięcej figurze często rezygnują z noszenia sukienek, gdyż uważają, że uwydatniają one jedynie brak krągłości w okolicy bioder i biustu. Istnieją jednak kroje sukienek, które doskonale dodają centymetrów w strategicznych punktach i sprawiają wrażenie, że sylwetka jest bliższa kształtem do klepsydry.

Chłopięca figura dobrze prezentuje się we wszelkich sukienkach z falbankami, plisami, które optycznie dodają krągłości oraz w uniwersalnym kroju sukienek w kształcie litery A. Ostatnim krzykiem mody są sukienki z baskinką, które również nadają chłopięcej figurze ładnych proporcji. Urocza baskinka w nad biodrami pięknie zarysowuje szczupłą talię, podkreśla zgrabne nogi i zaokrągla biodra.

Sukienki z baskinką można nosić zarówno w pracy, jak i na mniej oficjalne wyjścia. Pięknie prezentują się w towarzystwie wysokich szpilek i balerin, komponują się z dużymi torbami i małymi kopertówkami, a także tworzą harmonijną całość z eleganckimi żakietami oraz kardiganami - jest to więc strój uniwersalny.