Hip-hopowy powiew świeżości

2015-04-22

Potrzebujesz odświeżenia twojej szafy, zmiany stylu? Czujesz, że twoje ubrania przestały oddawać to, co masz w duszy? Czas, aby rozejrzeć się za czymś nowym.

Łatwym, szybkim i niedrogim sposobem na zmiany w stylu są damskie T-shirty. Doskonale pasują do dżinsów, do obcisłych spodni, czy dresów. Zarówno do długich spodni, jak i krótkich, a nawet do spódnicy. Jednak spódnica w stylu hip-hop nie jest czymś często spotykanym. Jeśli chcesz założyć ją na randkę, ale zachować stylizację w stylu hip-hop wybierz spódniczkę z dzianiny dresowej.

Koszulki hip-hop damskie dają wiele możliwości ze względu na różnorodność kolorów i nadruków. Są oryginalne, ale często mają prosty krój, który sprawia, że można je łatwo zestawiać z innymi elementami ubioru. Jeśli ostatnio nosiłaś wiele stonowanych kolorów pozwól sobie na więcej koloru w koszulkach hip-hop damskich. Wybierz kolorowy nadruk, który pasuje co ciebie, do twojego nastroju. A może od miesięcy świecisz jaskrawymi kolorami? Wybierz wtedy biały nadruk z rysunkiem. Zachowasz nieco koloru w ubiorze, ale zyskasz również nieco spokoju w stylizacji.

Dobrze jest od czasu do czasu zmienić coś w ubiorze. To dodaje energii i otwiera umysł na nowe rzeczy.