Czapka z daszkiem dla dziewczyny

2015-06-17

Damska czapka z daszkiem kojarzy nam się z nakryciem głowy przeznaczonym dla chłopaków, w którym trudno wyglądać korzystnie i kobieco. Na szczęście to tylko stereotyp, który ma niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Coraz częściej możemy bowiem znaleźć w ofertach sklepów odzieżowych efektowne damskie czapki z daszkiem, które są zaprojektowane tak, by panie je noszące czuły się dobrze i wyglądały zjawiskowo.

Czapki z daszkiem dla dziewczyn to odpowiedź na potrzeby pań należących do subkultury Hip Hop. Jak wiadomo jest ona w Polsce bardzo silna i liczna. Panie, które pałają miłością do tej muzyki, również chcą mieć możliwość zaakcentowania tego odpowiednim ubiorem.

Czapki jakie możemy spotkać w wielu sklepach wychodzą temu na przeciw. Są one bowiem doskonałym połączeniem hip-hopowej stylistyki z kobiecym wdziękiem i elegancją. Dlatego też bardzo często spotkać możemy czapki w typowo "kobiecych" kolorach, ozdobione efektownym haftem lub cekinami. Dzięki temu zapewniają naprawdę kobiecy i modny look.

Z powodzeniem możemy zestawiać je z jeansami, odzieżą sportową, koszulkami z napisami oraz sukienkami o sportowym stroju. Doskonale wyglądają w nich zarówno panie posiadające długie, jak i krótkie włosy.