Stylizacje z topem damskim

2015-07-20

Bardzo wiele pań lubi podkreślać swoją kobiecość, eksponować i podkreślać zalety figury. Topy damskie z pewnością to w stu procentach umożliwiają. Trzeba przyznać, że jest to ubiór przeznaczony dla kobiet odważnych, pewnych swych walorów, a jednocześnie potrafiących świadomie kreować swój wizerunek. Wbrew pozorom, nie tylko młode dziewczyny mogą nosić topy i jak się okazuje, nawet panie z lekką nadwagą są w stanie tak perfekcyjnie dobrać różne elementy garderoby, aby również w topie prezentować się seksownie i niezwykle stylowo.

Topy damskie przede wszystkim świetnie się sprawdzają w stylizacjach sportowych i casualowych. Połączenia z jeansami lub krótkimi szortami oraz jeansową kurtką na pewno zagwarantują super młodzieżowy wygląd. Warto podkreślić, że krótkie szorty są optymalnym wyborem dla posiadaczek naprawdę zgrabnych nóg, w innym razie odsłanianie nóg nie jest dobrym pomysłem. Wiele młodych dziewczyn nosi także topy ze spodniami dresowymi i rozpiętymi bluzami z kapturem. Fantastycznie także wyglądają krótkie topy z rozkloszowaną spódniczką. W tym przypadku trzeba jednak pamiętać, że osoby niskie muszą założyć do takiej stylizacji buty na obcasie, aby optycznie się wydłużyć. Bardzo modne wydaje się również połączenie krótkiego topu damskiego z ogrodniczkami.

Kiedy lato w pełni, to z pewnością topy damskie stanowią idealny wybór. Pozwalają na swobodę, ale i w miarę dowolne łączenia z różnymi częściami garderoby.