Z czym łączyć luźne bluzy damskie?

2015-11-25
Luźne bluzy dla dziewczyn od razu kojarzą nam się ze sportowym, prostym stylem. Zwykle dobiera się je do dresowych spodni i adidasów lub trampek. Czasem jednak warto przełamać te schematy i dopasować luźną bluzę do czegoś zupełnie innego.

Obecnie do najpopularniejszych trendów należy łączenie bluz sportowych z krótkimi spódniczkami. Mogą z tego korzystać młode dziewczyny, które chcą podkreślić swoją szczupłą sylwetkę. Taka stylizacja będzie wyglądać bardzo dziewczęco, a przy tym dość oryginalnie. Należy jednak przy tym postawić na bluzy młodzieżowe damskie o odpowiedniej długości. Nie mogą być zbyt długie, ani za szerokie. Idealnym wyborem okażą się również bluzy wkładane przez głowę. To one świetnie skomponują się z krótszą, czarną spódniczką. Do takiego zestawu można dobrać trampki, aby uzyskać sportowy efekt lub modne botki, w celu uzyskania nieco bardziej oryginalnej stylizacji.

W modzie najważniejsza jest odwaga. Nawet najmodniejsze bluzy damskie będą wyglądać nudnie, jeśli dobierze się je do zwykłych spodni dresowych. Czasem warto więc połączyć ze sobą pozornie odmienne style. Dzięki temu można stworzyć wiele, zupełnie innych stylizacji, które automatycznie poprawiają wygląd.