Świat konwenansów

2016-06-15

Z butami tak już jest - człowiek raczej nie zwraca na nie uwagi, dopóki one po prostu są, spełniają swoją rolę, nie sprawiają bólu i nie pakują człowieka w kłopoty. Bo czy można wpaść w kłopoty z powodu doboru rzeczy tak, zdawałoby się, że prozaicznej, jak właśnie obuwie? Oczywiście, że tak!

Świat konwenansów
Świat zbudowany jest z konwenansów. Rzeczy, które robić wypada, rzeczy, których robić absolutnie nie wypada i całej gamy powodów, dla których tak się dzieje. I jest to coś normalnego. Jednak nie warto w tym całym świecie konwenansów zatracać tego, co jest naprawdę ważne. A naprawdę ważne jest to, kim się człowiek czuje - kim jest w swojej istocie i co lubi w życiu robić. Nie da się przejść wielu kroków w źle dobranych butach - a każdy krok z tych nielicznych będzie wiązał się z nieuniknionym i ogromnym bólem. Nie jest to coś, na co warto się godzić.

Męskie buty Adidas świadczą o człowieku, który je nosi. Świadczą o nim, jego stylu życia i życiowych wyborach. W końcu po buty męskie Adidas nie sięgają ludzie, których świat kończy się i zamyka na pracy. Sięgają po nie ludzie z pasją, prawdziwą, głęboką pasją i szerokimi zainteresowaniami. Tacy, którzy chcą w wygodnych butach przemierzać świat i zmierzać do określonego celu.