Rodzaje biustonoszy - jaki będzie najlepszy?

2016-11-16

Dobór odpowiedniego biustonosza, to niemałe wyzwanie. Zwłaszcza, gdy przez całe życie byłyśmy pewne, że naszym rozmiarem jest 75B. Przy asyście wprawionej braffiterki szybko okaże się, że nie jest to do końca z prawdą, a kobiety o legendarnym 75B, są po prostu rzadkością. Jak dobrać biustonosz? Za jakimi rozglądać się w sklepie bieliźnianym? Sprawdźmy!


Półgorset - kiedy zakładać?


Przedłużony fason biustonosza będzie świetnie leżał na paniach, które mają odrobinę więcej tłuszczyku na plecach i brzuchu. Dzięki niemu możemy uzyskać ładnie wymodelowaną sylwetkę. Ten fason biustonosza cieszy się również sporym powodzeniem wśród pań, które lubią oryginalne kroje lub fanek stylu retro. W przypadku longline'a dobrać możemy dowolny rodzaj miski. W zależności od kreacji oraz tego, w którym lepiej się czujesz wybierz half-cup, bardotkę, czy full-cup.


Balkonetka


Balkonetki są rodzajem biustonoszy, które chętnie wybierają kobiety. Świetnie wyglądają nawet w przypadku bluzek z dużym dekoltem, jednak jeśli wybierasz tę z dekoltem w szpic lepiej wybierz specjalny biustonosz typu plunge.


Balkonetke pięknie eksponuje biust podnosząc i zbierając go od dołu. Górna krawędź biustonosza jest zbliżona do linii poziomej dlatego nawet mniejsze piersi prezentują się w nim bardzo dobrze. Do jakich kreacji założyć możemy balkonetkę? Idealna będzie na co dzień, a także do bluzek i sukienek z szerokim, lecz niezbyt głębokim dekoltem.