Biustonosz bardotka

2016-12-18

Biustonosz bardotka stanowi jeden z najpopularniejszych rodzajów staników, który posiada w swojej garderobie przypuszczalnie każda z kobiet. Cechuje się wysokim stopniem uniwersalności, jak również zapewnia wygodę i jest użytecznym elementem bielizny. Ponadto bardotka doskonale wpływa na prezencję biustu, podkreślając jego mocne strony i uwydatniając kształty.


Bardotka - jaką wybrać?


W sklepach z odzieżą damską i bielizną dostępne są rozmaite rodzaje wspomnianych staników - posiadają obszerną gamę kolorystyczną, jak również nacechowane są różnorodnych wzornictwem. W związku z tym każda z kobiet ma okazję odnaleźć wśród nich preferowany model, co z pewnością sprzyja popularności tych biustonoszy.


Bardotka, jak każdy inny stanik powinna być optymalnie dobrana, zapewniając swobodę ruchów i nie krępując biustu w nadmiernym stopniu. Dodatkowo powinna pasować do kształtu biustu, stąd tak istotna pomoc profesjonalistów w doborze biustonosza.


Brafitting - nowoczesna alternatywa


Stosunkowo nowym rozwiązaniem okazuje się wsparcie podczas doboru stanika - salony brafittingu oferują pomoc w zakresie doboru rozmiaru oraz rodzaju miseczki. Wydaje się to wysoce zasadne, również w odniesieniu do bardotki. Kobieta ubrana w odpowiednio dopasowany biustonosz zyskuje w wielu aspektach - ma zapewnioną wygodę i swobodę oraz estetyczny wygląd, a jej mocne strony zostają podkreślone w najwyższym stopniu.