Bielizna damska - biustonosz samonośny

2016-12-18

Biustonosz samonośny wydaje się stosunkowo nowym trendem w odniesieniu do damskiej bielizny. Moda na tego typu staniki wynika z wysokiego zapotrzebowania na wygodne i zapewniające swobodę ubrania, w tym bieliznę. Kobiety poszukują biustonoszy, które staną się nie tylko komfortowe w użytkowaniu, lecz jednocześnie podkreślą walory ich biustu oraz zatuszują niedoskonałości. Można więc uznać, że wobec biustonoszy kreowane są wysokie wymagania, na które producenci bielizny zobligowani są odpowiedzieć.

Biustonosz samonośny - krótka charakterystyka

Specyfika samonośnego biustonosza okazuje się zachęcać kobiety do jego użytkowania - sam utrzymuje się bowiem na biuście, niwelując konieczność posiadania zapięć i ramiączek.

Wydaje się więc, że podobny model stanika doskonale sprawdzi się wobec eleganckich kreacji, zwłaszcza tych z odsłoniętymi ramionami lub bez pleców.

Zakup biustonosza samonośnego - jak dobrać odpowiedni rozmiar?

Wybierając samonośny stanik warto skonsultować się ze specjalistą - salony brafittingu zapewniają kompleksową obsługę, umożliwiając optymalne dobranie rozmiaru oraz kształtu miseczki. Dobrze dobrany biustonosz, zwłaszcza samonośny staje się gwarancją komfortu i swobody podczas wykonywania codziennych czynności.

Każda kobieta powinna pokusić się o proces doboru stanika, w celu zapewnienia swoim piersiom zdrowia i wygody. Z pewnością poskutkuje to dobrym samopoczuciem i zadowoleniem z użytkowania biustonosza.