Kąpielówki męskie- do wyboru, do koloru

2017-03-21

Dawno minęły czasy, kiedy w sklepach nie można było dostać modnych męskich kąpielówek, wiec panowie kupowali to, co akurat mogli dostać. Dziś sytuacja się zmieniła i asortyment jest bardzo duży.

DO WYBORU, DO KOLORU
Bermudy, slipki, bokserki - panowie mogą wybierać spośród wielu fasonów, w zależności od sylwetki.

Mężczyźni proporcjonalnie zbudowani, wysportowani,świetnie prezentują się w dopasowanych slipach. Odsłaniają one najwięcej ciała, więc sylwetka powinna być nienaganna. Dodatkowo slipki optycznie wydłużają nogi, co jest ich dodatkowym atutem. Należy zwrócić uwagę na to, by zakrywały w całości pośladki.

  W bermudach dobrze prezentują się mężczyźni, którzy mają długie nogi, ponieważ tego typu kąpielówki męskie z E-lady optycznie je skracają. Fason ten jednak dobrze maskuje zbyt duże pośladki czy wystający brzuszek.

Dodatkowo można zamaskować te defekty, wybierając spodenki w kolorowe wzory, które odwracają uwagę od niedoskonałości figury.

  Większość panów dobrze wygląda w bokserkach, które są bardziej zabudowane niż slipki, mają dłuższe i dopasowane nogawki. Niestety, także optycznie nieco skracają nogi, jednak zdecydowanie mniej niż bermudy. Mężczyźni dość chętnie wybierają ten fason kąpielówek męskich, ponieważ są wygodnie i wielu panów dobrze w nich wygląda.

  Jeśli chodzi o kolor kąpielówek, to slipki najlepiej prezentuję się w stonowanych barwach, na przykład czarne, granatowe czy bordowe. Dobrze wygląda połączenie dwóch odcieni tego samego koloru, na przykład niebieski i z granatowym. W przypadku bermudów można bardziej zaszaleć i postawić na spodenki w kolorowe wzory.