Jak wybrać damskie majtki?

2017-04-12

Kluczowym elementem podczas wyboru majtek Triumph (http://triumfomania.pl/majtki - o tej marce mowa, o ile ktoś jeszcze jej nie zna) jest oczywiście tkanina. Bielizna powinna być wykonana z materiału przyjaznego dla skóry, który pozwala skórze oddychać.


Jaki materiał?

Najpopularniejsze są oczywiście majtki bawełniane. Są wygodne, a przy tym przystępne cenowo. Alternatywą dla nich są majtki bawełniane z domieszką włókien syntetycznych. Elastan dodaje im nieco elastyczności. Bardzo luksusowe są majtki Triumph:  z jedwabiu, ale to już jest materiał dość drogi. Ciekawym rozwiązaniem są też majtki uszyte z włókien bambusowych. Są komfortowe, a przy tym higieniczne.


Odpowiedni rozmiar i fason

Inną kwestią jest rozmiar, który oczywiście ma ogromne znaczenie. Wiele kobiet wciąż niestety kupuje ubrania za małe. Tymczasem takie majtki powodować mogą otarcia i być mało wygodne. Poza tym ciasne ubrania utrudniają dopływ krwi do narządów. Oprócz rozmiaru pozostaje jeszcze fason. Co ciekawe, do lamusa odchodzą powoli stringi. Zresztą i ginekolodzy mają do nich sporo zastrzeżeń ze względów higienicznych. Poza tym nie chronią przed zimnem okolic intymnych. Bardzo modne są z kolei koronkowe szorty, które są wygodne i seksowne zarazem. Poza tym dobrze prezentują się niemal na każdej sylwetce.