Nerka dla sportowca

2017-10-20

Sportowa nerka to bardzo przydatna rzecz dla każdej osoby prowadzącej aktywny tryb życia. Ogromna wygoda w noszeniu przedmiotów, które możemy w niej schować, a na dodatek łatwa do nich dostępność sprawia, że jest często wybierana przez ludzi.

Rower
Dla kolarza, który spędza dużo czasu na rowerze w trasie, nerka saszetka będzie bardzo przydatna w podróży. Może w niej umieścić przekąskę taką jak żele energetyczne czy jakiś batonik z proteinami. Jako zabezpieczenie przed złapaniem gumy można zaopatrzyć się w zestaw naprawczy dętki i włożyć go do nerki saszetki. Na trening można także zabrać ze sobą telefon w razie, gdyby coś się nam stało na trasie oraz pieniądze, za które możemy kupić sobie np. wodę lub napój izotoniczny.

Siłownia
Jeśli chodzimy na siłownię, to możemy wyekwipować się w podręczne potrzebne nam przedmioty, z którymi nie chcemy się żegnać w szatni. Może to być telefon, rękawiczki, pudełeczko z talkiem czy muzyczny odtwarzacz ze słuchawkami.

Bieganie
Podczas biegania największą zaletą posiadania nerki będzie to, że możemy w niej schować wygodnie odtwarzacz muzyczny i biegać z wolnymi rękami. Na dłuższą trasę przyda nam się coś drobnego do zjedzenia. Jeśli biegamy w trudnym terenie, gdzie jest ślisko czy dużo górek to profilaktycznie warto zabrać ze sobą plastry oraz wodę utlenioną.