Co warto wiedzieć o butach Vans Old Skool black?

2017-11-17


Chyba każdy chciałby posiadać buty, których może nie zdejmować praktycznie w żadnym miesiącu w roku. Wydaje się, że tego typu oczekiwania mogą spełnić Vansy Old Skool black.

Ciepłe, ale przewiewne

Buty Vans Old School black zdają się być zwykłymi butami codziennymi. Jednakże, są one uszyte z dość grubego materiału, który to we wszystkie zimniejsze dni chroni ciało przed mrozem. Dlatego też, jeśli tylko zima nie jest bardzo surowa, można nosić Vansy również w styczniu czy w lutym. Jednakże, należy pamiętać, że materiał Vansów Old Skool black jest tylko w niewielkim stopniu nieprzemakalny. Dlatego też, gdy są duże opady deszczu lub śniegu, lepiej jednak odstawić Vansy.

Pomimo, iż Vansy Old Skool black dobrze sprawdzają się w najzimniejsze zimowe dni, również w lecie są całkiem trafnym wyborem. Rzecz w tym, że materiał tego obuwia jest przewiewny, przez co noga cały czas może oddychać. Oczywiście, gdy upały są już naprawdę nie do zniesienia, chodzenie w Vansach nie będzie komfortowe. Jeśli jednak temperatura jak na lato jest umiarkowana, nie trzeba wcale rezygnować z tych butów.

Stylowe buty codzienne

Jak wspomniano, Vansy Old Skool black są generalnie uważane za buty codzienne. Faktycznie, nadają się doskonale do codziennego chodzenia. Jednakże, z racji bardzo eleganckiego kroju, jak i uniwersalnego koloru, mogą być one również zakładane do stroju nieco bardziej oficjalnego. Buty Vans Old Skool black dobrze pasują np. do spodni materiałowych.