Marka odzieżowa El Polako

2018-08-29
Na pewno każda osoba, która interesuje się hip-hopem oraz stylem ubierania, jaki obowiązuje w tej kulturze, z całą pewnością zna doskonale markę El Polako. Można śmiało powiedzieć, że jest to jedna z nielicznych marek odzieżowych na polskim rynku, która oferuje ubrania zachowane w charakterze hip-hopowym i jest dedykowana głównie młodym ludziom, lubiącym luz oraz oversizowe fasony o niebanalnych wzorach, oraz kolorystyce.

Jakie ubrania można znaleźć w ofercie El Polako?


Na pewno w asortymencie sklepu znaleźć można ubrania noszone przez wszystkich na co dzień. To znaczy, że w sklepie nie brakuje, zarówno luźnych koszulek typu longsleeve, czy słynnych, typowo letnich tank topów, jak i spodni, czy cieplejszych bluz. Świetne jest to, że sklep oferuje ubrania, zarówno przeznaczone dla kobiet, jak i dla mężczyzn, choć przyznać trzeba, że większość wzorów oraz fasonów jest typowo uniwersalna. Dodatkowo w sklepie nie brakuje działu z akcesoriami, takimi jak saszetki, czy czapki.

Z czym łączyć ubrania El Polako i na jakie okoliczności się one sprawdzą?


Z całą pewnością od razu zauważyć można, że są to ubrania, które można nosić głównie na co dzień. Sprawdzą się też doskonale w szkole, głównie dlatego, że są wygodne i nie krępują ruchów, a także na koncertach hip-hopowych. El Polako to pewien określony już styl i pasować będzie po prostu do osób, które się z nim identyfikują oraz noszą tego typu ubrania na co dzień.